| Nistor_Marian_1997 a întrebat:

Salut all ,dau funda am o problema destul de grava cand pornesc pcul peste tot pe unde intru toate fisierele alea,alea apar cu o nuanta de albastru .Credeti ca poate sa fie de la placa video sau de la windows?(mentionezca doar ce am instalat windowsul si am ceva erori la el).Multumesc anticipat si rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| SkuLLLL a răspuns:

Pai ti s-a ars placa video straight face!

1 răspuns:
| Nistor_Marian_1997 explică:

Gata,am rezolvat-o.Era firul dintre monitor si pc rupt si de aia nu mergea calumea. Multumesc totusi skuLLLL pentru ajutor...