| Shooter a întrebat:

Am ajuns la lvl 21 la farmerama si mi-a aparut ca pot sa cumpar.cuib de clocit, frizerie angora, si d'aia de produs guano de lilieci, dar cand am cautat sa cumpar nu era nicaieri...stiu ca trebuie sa le construiesc dar de ce mai mi-a aparut ca pot sa le cumpar.thinking

5 răspunsuri:
| Zeckrom2012 a răspuns:

Poti sa le cumperi doar cand sunt eventuri speciale sau le poti castga la roata norocului(daca ai noroc 100%). Sfatu meu este sa mergi la cooperativa si sa-ti upgrade-zi cupele cu animale si legume deoarece vor iesi mai multe unelte din parcele. Sper ca te-am ajutat.Cu placere!

| Zeckrom2012 a răspuns:

Le poti cumpara doar cand sunt eventuri speciale sau le poti castiga cu mult noroc la roata.O alta cale e sa mergi la cooperativa si sa-ti upgrade-zi trofeele cu animalele si legumele ca vor creste resursele sa-ti iasa unelte din parcele. Sper ca te-am ajutat.Cu placere!

| Shooter explică (pentru Zeckrom2012):

Cum sa imi upgrade-ez cupele? adica ce cupe?

| Zeckrom2012 a răspuns:

Scuze ca am postat acelasi raspuns de 2 ori.Le poti upgrade-zi livrand animale si fructe/legume in valoare de un pret anume cum ar fi 36000 GG.Le vei mari si cupele le vei avea la accesori si vor fi in functi de cate ai livrat adica bronz/argint/aur si vor creste resursele de a prelua unelte din parce cam cu 2-3%.Depinde si ce livrezi ca eu am livrat multe fructe.Mult noroc!

| Pikure a răspuns:

Pai alea nu le poti cumpara le poti face tu...la atelier...sau le poti castiga la roata de noroc dar trebuie sa ai norochappy