| Play4Fun a întrebat:

Salut..am filmat ceva cu fraps..am editat cu Sony Vegas 12. Am randat cu optiunea HD -720 50p YUV ..si am dezbifat interleave every second findca imi oprea videoul la fiecare jumate de secunda. El randeaza pana la jumatate. apoi de duce la 100% si la video iese decat coloana sonora fara video.ce se intampla..trebuie sa fac niste optiuni ceva..Sa ma ajute cineva care se pricepe in Sony Vegas sa rog.!

1 răspuns:
| albul96 a răspuns:

Am avut si eu o astfel de problema dar stiu solutia :pune Sony vegas pe default in profiluri
in caz ca ai versiunea 12 pro altfel reinstaleaza-l