| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema la Sony vegas eu sunt gamer si am un canal de youtube si inregistrez videourile cu fraps si... cand randez hd 720p cred ca mi se randeaza videoul cu vreo 40gb la un video de 20 de min de ce se intampla asa. Cine imi zice cum sa rezolv problema primeste funda!

1 răspuns:
| MrCozzmin a răspuns:

Salut! Si mie mi se intampla la fel.
Incearca sa nu pui multe tranzitii pe video...si vezi pe la setari.Cauta pe net setarile generale pentru Sony Vegaswinking.