| Cristi1397 a întrebat:

Salut am instalat acum o zi rpes 12 si cand sa il dazinstalez imi da ceva cu you dont have suffcient acces to unistall rpes12 vers1 ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| alin_9439 a răspuns:

Sal daca programul e instalat in Disk C atunci intra in start dai pe control panel si pai pe remove programs si te uiti unde scrie numele programului apoi dai pe remov programs si dai ok la tot dupa programul e dezinstalat.incaz ca nu il ai la remov programs ca sa scapi de program trebuie sa il stergi pe parti adica intri in el si stergi tot ce poti asta e varianta 2 asa programu va deveni inutil