| Sergio98 a întrebat:

Am instalat de curand Fifa 12. Si as vrea sa joc cu echipele din Romania. Deci, as vrea sa joc cu echipa Steaua Bucuresti. Cum ar trebuie sa fac? Funda raspunsul ajutator!

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Pai acolo unde alegi ligile de exemplu spanish liga bbva tot duci in dreapta sau stanga pana gasesti Liga 1 Bergenbier sau ceva de genu. Funda?big grin

6 răspunsuri:
| eduardooo a răspuns:

Http://www.fifaromania.net/stiri/articol/descarca-rlsp-2012/.sus iti apare:
Descarca Liga 1 pentru fifa 12 iar apoi dai pe descarca acest fisier.

18 echipe din Liga I Bergenbier cu loturile actualizate ladata de26.02.2012
echipamente acasa/deplasare/portar reale pentru toate cele 18 echipe
echipamenteleacasa/deplasarenoi pentru echipa nationala
steaguri si banere pentru toate cele 18 echipe
steme reale pentru toate echipele si pentru Liga I
reclame generice din Romania pentru Career Mode
Stadionu Astra din Ploiesti
peste 450 de minifete pentru jucatorii din Liga I
programul DB Changer pentru a active si dezactiva RLSP

Casa iti functoneze din pacate trebuie sa stergi salvarea curenta.

FUNDA PLZ?:D

| Sergio98 explică (pentru eduardooo):

Nu merge site-ul de sus.

| eduardooo a răspuns (pentru Sergio98):

Ce link ai ales?

| eduardooo a răspuns (pentru Sergio98):

Https://www.google.ro/......ps?/search

alege primul rezultat

| Sergio98 explică (pentru eduardooo):

Uite,am instalat programul ala. Unde aleg echipele? De exemplu sa aleg Steaua unde dau? daca merge dau fundita big grin

| eduardooo a răspuns (pentru Sergio98):

Unde scrie Romania si liga 1 bergenbier sau rlsp.