| MickyNord a întrebat:

Salut! Am instalat pentru prima dată gta 5 pe epic games si dupa ce am terminat prologue si l-am deschis pe franklin, nu pot juca online, spune că serverele nu sunt disponibile sau ceva de genul, iar cand dau pe online la pornire jocului, se încarcă 3 secunde si apoi apare un mesaj ca nu se poate salva in cloud, am căutat si pe net soluții si le-am incercat pe toate, dns ipv4 8.8.8.8 si 8.8.4.4, am încercat și ceva variante din cmd, am sters si profiles din documente/rockstar games/gta5, nu stiu ce sa fac, care e cauza, am rrsetat si routerul, nu stiu, va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| Ipsilanti a răspuns:

Trebuie sa instalezi si sa iti functioneze rockstaru ( chestia aia online de la gta) te pup varu sper sa ti mearga si sa dai tzepe