| Skeletor a întrebat:

Salut, am intrebare.Despre ce este vorba in jocul ALAN WAKE?

1 răspuns:
| calinx a răspuns:

Un scriitor pe nume alan wake care nu a mai scris un roman de cativa ani se decide sa plece impreuna cu nevasta sa intr-o vancata
se cearta cu navasta si pleaca afara sa se calmeze apoi aude niste tipete din cabana pana la urma lesina (nu mai stiu dc), se trezeste in masina si nu isi mai aduce aminte nimic din ultimele zile si de aici te las sa descoperi singur povestea care este una din cele mai bune vazute de mine