| Lexi888 a întrebat:

Salut,Am jocul Asphalt 8 : Airborne pe ipad mini.Si ma întrebam daca exista coduri pe care le introduci undeva in joc, ca sa ai multi bani? Stiti coduri? Sau cum fac sa am bani să-mi iau ultima masina agera r? Eu am acum un lamborghini Veneno upgradat la maxim. Funda

Răspuns Câştigător
| goldrule a răspuns:

Nu exista coduri, in schimb poti modifica salvarea jocului din my files sau daca ai jailbreak poti folosi gg. Fara hack iti sugerez sa faci cursele scurte de la sfarsitul jocului care iti dau multi bani.