| KingCobra a întrebat:

am o întrebare despre Asphalt 8: Airborne, eu am Windows Phone 8 iar la mine Lamborghini Veneno clasa S costa 32.000 cr, la un prieten cu Samsung Galaxy S3 aceeași mașina costa 140. 000cr, și multe altele la mine sunt mai ieftine, pe Youtube, pe Android costa la fel ca la mine. De ce?

Răspuns Câştigător
| Anonym985544 a răspuns:

Fiindca pe Windows Phone nu se pun uptadteurile asa de repede ca pe Android happy. Totusi daca la tine sunt mai ieftine nu te plange xD!