| Pikiro a întrebat:

Am luat Counter Strike 1.6 si nu stiu cum sa joc. De fapt l-am mai descarcat o data si am dat la nimereala pana am gasit cateva servere. Acum nu mai stiu cum sa intru pe un server. La New Game nu imi arata butonul de a adauga boti si la Find Servers nu imi gaseste servere si daca apas pe "~" si scriu Connect si ipul imi da eroare. Ce sa fac?

Si mai e ceva! Prima data cand l-am descarcat dupa vreo 2 saptamani cand intram in el imi zicea sa bag nu stiu ce... parca niste numere de pe CD...

2 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Nu e ip corect.Incearca asa connect padurarii.idealcs.in daca nu merge inseamna ca e de la cs numere alea de pe cd sunt cd-kay probabil ai luat un cs care trebuia cumparata licenta la el gen STEAM! http://ro.wikipedia.org/wiki/Counter-Strike

| pufulete17 a răspuns:

Da pm cu id tau si te ajut prin team daca doresti! bafta