| daniel_3204 a întrebat:

Salut am luat uk truck simulator l-am instalat dupa ce intu in el si imi aleg tara unde vreau sa ma scoata cand trebuie sa se incarce ma scoate din joc ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu mai am de mult jocul, dar incerc sa-mi amintesc...Din cate stiu pornesti intr-o tara.Trebuie bani si sa indeplinesti anumite conditii, pentru.a obtine niste calificative.In functie de acestea poti cumpara si alt camion, superior.Nu poti trece dintr-o tara in alta decat pe baza cumpararii unui pasaport, fiecare tara avand un pret.Trebuie platita si un fel de licenta pentru.a transporta anumite marfuri.Treci deci granitele numai daca indeplinesti anumite conditi. Daca stii astea, s-ar putea sa nu fie bun jocul. DACA ITI PLACE MULT SI NU-I DAI DE CAP, anunta-ma si-l reinstalez pe al meu sa-mi amintesc.Acum am,,haulin,,cu camioane mai mari,marfuri mult mai multe,care traverseaza America.E mult mai performant,poti pune alti soferi sa lucreze pentru. tine,facandu-le contracte, cumperi garaje, poti cumpara zeci de tipuri de camioane si containere...Vezi daca reusesti la eurotruk.