| Myfriend a întrebat:

De ce ma tot scoate din Euro Truck Simulator 2 cand vreau sa intru in el?

3 răspunsuri:
| Lionsgate a răspuns:

Ai instalat tot ce trebuie pentru joc, sau poate nu suporta placa video.

| Myfriend explică (pentru Lionsgate):

Placa video il suporta si am instalat tot ce trebuie... Ieri m-am jucat si azi cand am vrut sa intru in el nu am mai putut.

| Lionsgate a răspuns (pentru Myfriend):

Pai nu trebuie bagat in divixe un program cand l-ai instalat o intrat in programul ala, si aucm a iesit de asta nu merge asia si la fifa2007