| claudiu331 a întrebat:

Salut am o intrebare, care poate sa-mi spuna daca imi merge jocul, Prototype 2, la sistemele mele pe calculator.Am 3GB RAM, am un procesor Intel Platium D 2, 82GH si o placa nvidia geforce gt
220 cu 1GB. Spuneti-mi daca-mi merge si in caz daca-mi merge spuneti-mi cum imi merge, adica cu lag, greu sau usor. DAU FUNDA! PLZ SPUNETI-MI.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si vezi daca ruleaza jocul pe pc-ul tau la -> CAN I RUN Prototype 2
http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1327&game=Prototype%202
Selectezi procesor si placa video la->laptop bifezi NO ->Proceed!
Bafta!

1 răspuns:
| KONSTANTIN a răspuns:

Inca nu a aparut prototype 2 anul acesta apare tongue