| Viperamin322 a întrebat:

Am o întrebare despre cs:go.Am 70 win-uri pe competitive și am doar silver 2.Nu joc prost în ele sau ceva.Stie cineva de ce am acest Rank, sau când o să dau rank-up?

2 răspunsuri:
| GeorgianRaGe a răspuns:

Pentru a creste in rank trebuie sa ai un scor mai bun decat cei cu rank mai mare decat tine sau asemanator din acel meci.

| Serbanok a răspuns:

Am patit ca tine, 200 winuri si silver 2. sincer, tot ce trebuie sa faci este sa te opresti din a te mai juca 1 luna sau doua, pana ti se scoate rankul si esti unranked. eu asta am facut si am reusit sa trec de silver 2