| Raul29Raul a întrebat:

Am o întrebare pentru ps4, mai exact controller de la ps4, tot face butonul de r3 drift, adică se mișcă in game fără să-l ating, dar după ce încerc sa rezolv problema, nu mai face, dar cum ma joc fifa, începe și face iar, pe alte jocuri nu face până nu intru pe fifa

1 răspuns:
| caty201232123 a răspuns:

Posibil sa fie din cauza jocului ca sa excluzi tot i ati un controler nou sau inprumuta un controler de la un prieten si vezi da ca m ai face da ca nu face la fel ia-ti unul nou