| ciprianlica21 a întrebat:

Am o intrebare >> ziceatimi si mie de ce nu-mi merge gta 4 "adica merge dar dupa ce intru in joc, merge, tot e bun dar cand sa joc mi se vad doar oamenii si masinile; durmurile, blocurile si ce ar trebui sa mai fie nu se >>vadoare dc? Am laptop HP Intel core i3, 3gb ram, placa video Intel hd graphics de 1 gb, directx11, ce sa va mai zic. laptopul ruleaza pe windows 7 64 bits sa-l schimb pe 32 bits sau sa pun un windows xp sp3? funda cine ma ajuta mai repede:0!

1 răspuns:
| AlexDaghiu a răspuns:

Credeam ca e de la placa video, dar din moment ce ai laptop misto, asa mi-a facut si mie si credeam ca e de la mine.