| Sirbu_Gabriel_2000 a întrebat:

Am o mica întrebare la care nu găsesc răspuns concret. Am înțeles că jocurile de pe PS3 nu funcționează și pe PS4 (4 are alta arhitectura etc.). Dar, te poți juca online dacă cineva se joaca de pe PS3 și altcineva de pe PS4? Vreau sa îmi cumpăr consolă și mai mult sa mă joc online cu niste prieteni care au PS3. Dar mie mi-ar placea mult mai mult ps4 (grafică, detalii etc.) Deci, se poate juca online de pe PS3 pe PS4 (este vorba de GTA V)?

1 răspuns:
| supergeo19 a răspuns:

Nu poti de pe o consola pe alta trebuie sa fie la fel, ori amândouă ps3, ori amândouă ps4