| IamPorc a întrebat:

Salut, am o problema cu clientul metin2. Orice client as deschide imi ramane imaginea neagra si nu face nimic, doar clientul ramane negru restul e ok.

4 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nu merge clientul (clientul n-are toate fisierele necesare).
2 Nu ai instalat Drivarul la calculator/laptop altfel nu merge.
3 Poate sa fie de la LAG (daca ai intat in joc).
4 Viteza prea mica la internet.
5 Mult Succes!
Sper sa rezolvi problema aceasta nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

| IamPorc explică (pentru DragomirMihail2020):

Ce driver sa instalez? Fi mai explicit, am nevoie de ceva java?

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Sa iti instalezi Drivarul de la calculator.
Drivarul de la placa ta video aia trebuie sa o instalezi in calculator/laptop pentru a merge mai repede sau eficient systemul de operare iar daca nu stiai iti creste performanta pana la 446%.

Nu java, java n-are nicio treaba este un soft de rulare si atat?

| IamPorc explică (pentru DragomirMihail2020):

Ii instalata placa video prietene...toate driverele sunt instalate, imi merge si counter-strike foarte bine ti-am spus.