| Roman_Klaudiu_1995 a întrebat:

Salut am o problema cu net-ul de cateva zile(am net de la rds).Am incercat sa fac un server cu port forwarding si de atunci nu mai imi intra pe unele site-uri si nici steam-ul nu se mai incarca, pot sa rezolv sau trebuie sa sun la ei?

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Incearca sa resetezi routerul la setarile din fabrica, la cele mai multe modele exista un buton mic (sau gaura) in spate, tii apasat aproximativ 5 secunde dupa care il reconfigurezi.