| SunshineLove a întrebat:

Am o problema cu netul de pe tel sad sunt pe orange, si de o vreme nu mai pot sa intru numai pe m.orange.ro ...pe celelalte site-uri cum ar fi facebook, sau m.google.ro nu pot sa intru (p. s. am lg kp501) stie cineva cum pot sa rezolv, in afara sa sun la servicii?

1 răspuns:
| kmyangel a răspuns:

Nu cred ca poti sa rezolvi problema. Am avut si eu un LG si aveam de asemenea probleme cu internetul insa cu o cartela de cosmote mergea totul perfect. Deci o solutie ar fi sa schimbi furnizorul de internet!