| vladys a întrebat:

am o mare intrebare pentru cei care au abonamet cangur la Orange sau oricine stie la abonamentele cangur ai nelimitat yahoo si facebook si mi-a spus ca sa activez optiunea trebuie sa intru de pe mobil pe m.orange.ro si cand intru imi scrie asa "Acces restrictionat pentru a utiliza acest serviciu este nevoie sa fii conectat la reteaua de date Orange" ce inseamna asta si cine ma poate ajuta multumesc foarte mult funda!

Răspuns Câştigător
| RazvanRo22 a răspuns:

Nu ai setarile facute la internet.
Nu iti merge pe nici un site? Abonamentul este impelementat?
Merge si pe m.facebook.com sau m.yahoo.com cu acces nelimitat.
Suna la 411 si iti vor da toate informatiile disponibile.
Sanatate!

| vladys explică (pentru RazvanRo22):

Multumesc de ajutor

| RazvanRo22 a răspuns (pentru vladys):

Cu placere!

| vladys explică (pentru RazvanRo22):

Mai am o intrebare accea cu castile dr dre uitate la intrebarile mele si poate imi poti da o sugestie si la acce intrebare happy mersi