| StefanGG10 a întrebat:

Salut, am o problema la CSGO. Nu pot pune silencerul(amortizorul). Când apăs click dreapta pe el pur și simplu nu se pune, am băgat și bindul corect, am si reinstalat jocul, schimbat cfg-ul dar tot. Clickul merge de ex la Famas, glock, awp etc. Doar la usb și m4 nu se pune amortizorul. Știți care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| gigelporumbel a răspuns:

Trebuie să ai selectat în inventar pistolul USP-S și arma M4A1-S. După aia poți să pui amortizorul.

2 răspunsuri:
| StefanGG10 explică:

Menționez ca dacă iau un usb sau m4 de pe jos și are deja pus silencerul, îl pot scoate.

| StefanGG10 explică (pentru gigelporumbel):

Mersi frumos, m-ai ajutat.