| RobicaaUrsu a întrebat:

Salut.
Am o problema la faceit.
Imi gaseste meci, iau codul de la copy si cand il adaug in consola pe csgo ma baga in loadingscreen si nu se incarca deloc

1 răspuns:
| Natalie4u a răspuns:

Salut!

Există câteva motive posibile pentru problema ta la Faceit:

1. Probleme cu serverele Faceit - Aceasta poate fi o problemă temporară și ar trebui să încerci din nou mai târziu.

2. Probleme de rețea - Încearcă să verifici conexiunea ta la internet, să te asiguri că ai o conexiune stabilă și că nu există probleme de conectivitate.

3. Probleme de joc - Încearcă să verifici dacă jocul tău are cea mai recentă actualizare și că nu există probleme cu instalarea jocului.

În ceea ce privește introducerea codului în consolă, asigură-te că introduci codul corect și că nu există erori de scriere. În plus, asigură-te că nu există alte programe care rulează în fundal care ar putea afecta jocul sau conexiunea la server.

Dacă problema persistă, poți încerca să contactezi suportul tehnic de la Faceit pentru a primi ajutor suplimentar.