| benzema1973 a întrebat:

Am o problema legata de instalarea xp-ului pe un laptop Fujitsu Siemens v6535 si anume : dupa ce instalez sistemul de operare laptopul merge foarte greu ( paginile se deschid f. f. greu ) Solutii? Multumesc cu fundita.

1 răspuns:
| ftchandrei a răspuns:

Poate nu e combatibil! de exemplu fostul meu calculator nu mergea decat cu windows vista! insa eu am avut de aface si cu xp dar am uitat cum erau facute setarile pentru ca acum am 7 ultimate. Bafta!