| Adrian_Ciprian_1996 a întrebat:

am o problema. mi-am luat o unitate si mi-am nfs word si cand vreau sa intru in el se incarca tot si cand dau sa ma joc imi iasa si imi da o eroare de ce? ma poate ajuta cineva? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Jocul are anumite cerinte in ceea ce priveste partea hardware si software pe care poate rula. Daca sistemul tau nu indeplineste aceste minime cerinte, apar erori si nu poti deschide aplicatia. Uneori e nevoie de piese mai bune, alteori lipsesc programe care sa ajute jocul, dar si al treilea caz, cel mai rau, nici piesele sa nu fie conforme, nici softurile cerute sa nu fie instalate in sistem. In functie de tipul erorii, pot afla ce iti lipseste la configuratia pe care o detii.

| Adrian_Ciprian_1996 explică:

Pai imi da Don't sent si inca ceva online nu situ cum sa iti explic. la cerinte am 4gb ram placa video 600mb si cpu 3.4 single core

| Adrian_Ciprian_1996 explică (pentru dannyel86):

Pai imi da Don't sent si inca ceva online nu situ cum sa iti explic. la cerinte am 4gb ram placa video 600mb si cpu 3.4 single core

| dannyel86 a răspuns (pentru Adrian_Ciprian_1996):

Se poate si ca jocul sa aiba erori, cine stie. Uite mai jos cerintele de sistem minime:
http://help.ea.com/en/article/need-for-speed-world-minimum-specs/