| KLEVON a întrebat:

Salut.Am o problema, nu mai pot intra pe google, Youtube,twitter, facebook, si toate site-urile astea importante.In rest pe cele care nu sunt asa importante pot intra, cum ar fi asta.Nu stiu de ce, nu am virus sau ceva.

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ștergi toate datele de navigare de la browser. Nu ai precizat care așa că vezi aici--> http://goo.gl/tgcj3
Apoi, verifică dacă nu îţi sunt blocate site-uri. Click pe Computer, mergi la partiţia C:\Windows\System32\drivers\etc
deschide fişierul hosts şi şterge adresele în cazul în care ai. Sau, fă o copie a fişierului pe care îl poţi redenumi hosts2 iar fişierul hosts lasă-l gol (nu-l ştergi!).
Dacă astea nu au mers, scanează de viruşi şi malware cu Malwarebytes (dacă poţi descărca online---> www.ninite.com/malwarebytes/ ) apoi cu Hitman Pro.
Dacă nu poți rula browserele, dezinstalează toate toolbar-urile apoi fă o reinstalare a browserului.