| TheCaliptus35 a întrebat:

Am o scurta intrebare:
Este posibil sa activezi coduri xbox live gold sau xbox game pass in Romania?
Sunt destul de nedumerit deoarece pe internet vad tot felul de articole, si nu stiu daca sunt adevarate sau mincinoase.Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ACTH a răspuns:

Probabil ca se poate, evident, cu VPN.

| Madalina715 a răspuns:

Buna, poti sa le activezi cu conditia sa iti setezi contul xbox pe o alta tara (Germania. Italia, Spania etc). Daca ai contul setat pe una din aceste tari va merge fara probleme.