| Alexutzu_Alex_1980 a întrebat:

Salut.Am samp 0.3e. De ce atunci cand bag un server imi spune 'retrieving info'? Unele servere imi merg dar unele nu.Ce pot sa fac? Ce versiune de samp imi trebuie? Si daca puteti sa imi dati si un link pentru versiunea de SAMP care imi trebuie? DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| IONUTAlexandru2015 a răspuns:

Mai bine stergel si instaleaza-l din nou cu o versine mai noua de samp www.sa-mp.com

| RaidMafiotPentru98 a răspuns:

Inseamna ca acel server este blocat sau inchis momentan sau definitiv. mai e si varianta sa fie ip schimbat la sv incearca alt sv si daca merge atunci e de la acel owner care a inchis sau a blocat sv. o mai fi si sv cu parola si iti cere parola si apare asa daca nu o sti.