| Alexutzu_Alex_1980 a întrebat:

De ce atunci cand imi bag un anumit server de SAMP la Favorite imi zice 'retrieving info...'? Imi trebuie cumva alta versiune de samp? Si daca puteti sa imi dati si un link pentru acea versiune care imi trebuie. DAU FUNDA?

Răspuns Câştigător
| PeriYT a răspuns:

Daca ai Samp 0.3 s-ar putea sa fie de la server daca nu ai Samp 0.3(versiunea) inseamna ca ii de la samp deci uite si un link de unde sa-l iei http://www.sa-mp.com/download.php! Dar daca ai versiunea 0.3 inseamna ca serverul nu are un ip static! Funda?

3 răspunsuri:
| Alexutzu_Alex_1980 explică:

Nu merge linkul

| PeriYT a răspuns:

Scrie la google samp download si gata!