| LilTunechi a întrebat:

Salut am si eu euro truck simulator 2 si am vazut ca se pot pune moduri si am facut in tocmai
Am copiat in mods alea scs
Dar nu merge toate sunt acolo ok dar nu imi apare nimic in joc nu emrge nimic si nu inteleg dc am vazut in multe tutoriale ca asa trebuie facut dc nu emrge(alea sunt dezarhivate direct fisierul care trebuie totul este respectat dc nu emrge stie cineva va rog ajutati-mabig grin)

1 răspuns:
| Adikis a răspuns:

Deci e dezarhivat? Depinde ce ti-ai instalat. Daca ti-ai pus harta, este posibil sa iti ceara cariera noua ca sa te poti juca pe ea.