| cristian144 a întrebat:

Cum bag moduri in euro truck simulator 2 daca nu am folderul "mod sanu mods"?

Răspuns Câştigător
| Fcp_George_1976 a răspuns:

Mergi unde trebuia sa ai folderul (mod sau mod's) si creezi tu folderul... Poti adauga ce moduri vrei.Bafta!

Funda?:*Sper ca te-am ajutat...

| cristian144 explică (pentru Fcp_George_1976):

Aveam folderul dar eu nu intram in decomente si intram unde sa instalat ETS

2 răspunsuri:
| gabri123 a răspuns:

Buna eu nu am jocul cumparat euro truck simulator 2 si am versiunea 1.1.1 am adaugat doua moduri dar nu mi le deschide si jocul ruleaza casi la inceput deci nu imi citeste modurile ma puteti ajuta va rog