| albertoleos99 a întrebat:

Am si eu o dilema....am fifa 12 original si m-am tot jucat pe el dar intr-o zi in task manager l-am mutat din greseala de la aplicatii la procese...si nu mai reusesc sa il scot de acolo ( nu pot sa ma joc cand este pus la procese) intrebarea: Cum pot muta pe task manager(sau manager de activitati) un procesc catre aplicatii?

1 răspuns:
| Cosminel60 a răspuns:

Salut Albeto, este usor, urmareste urmatorii pasi:
1.) dai la Task Manager
2.) dai la procese
3.) cauti numele jocului dorit sau ma rog ce vrei tu sa cauti
4.) dai click dreapta pe el
5.) dai open file location ( prima )
5.) o sa te duca direct unde ai salvat jocul dorit, dupa aia il pui din nou pe desktop. Sper ca te-am ajutat, funda?