| alexronaldocr7 a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grine ce mi se vede Counter strike 1.6 in reluare.Cand intru in joc de ex vreau sa ma joc singur cu pc-ul si daca vreau sa misc mouse-ul in stanga s-au dreapta cu arma se misca in reluare iar daca misc din sageti se misca bine.De la ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Aly_Allyn_1994 a răspuns:

O posibila problema ar si senzitivitatea mouseului, care se regleaza din setari, control si mouse senzitivity. Sau ar putea fi de la cs ul tau, sa fie cu virusi sau pur si simplu sa nu fie bun.Eu iti recomand cs Adrenaline. happy

| alexronaldocr7 explică (pentru Aly_Allyn_1994):

Cu orice Cs joc la fel mi se misca doar cand misc mouse-ul stanga dreapta atat cand ma misc din sageti stanga dreapta se misca perfect.Nu stiu ce poate sa aiba ca nu mi s-a intamplat pana acum asa ceva.Si cu asta la fel se misca am dat si la sensibilitate si degeaba am dat si pe ecran mai mic si degeaba.