| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o mare problema in legatura cu CoD United Offensive.

Tocmai am terminat CoD 1 si vreau sa continui seria...numai ca CoD United Offensive imi merge cu 10-12 FPS in timp ce CoD 1 mergea cu 15-20 FPS.

Marea problema vine aici...De ce imi merg aceste 2 jocuri din 2003 asa de greu si imi merge Bournout Paradise din 2009 cu 20-25 FPS; StarCraft2 din 2010 cu 20-25-30 FPS; NFS Carbon cu 60; NFS MostWanted cu 60...etc.

Imi mergea foarte bine cand aveam un Intel Celeron D de 2, 26 GHz si placa video integrata de 96 MB. ( nu stiam eu atunci de FPS... dar oricum imi mergea bine )

CoD = Call of Duty

Acum am urmatorul sistem :

-Procesor : Intel Pentium 4 3 GHz
-Placa de baza : ASRock P4I65G
-Placa video : Sapphire Radeon HD 3450 AGP
-Placa audio : Integrata [ Cmedia 9761A 5.1 channel audio CODEC ]
-Memorie RAM : 2GB DDR400 (1)
-HDD :
Samsung SP0822N
Seagate ST3808110AS
-Unitate optica :
LG GSA-H42N
Asus DRW-22B3S
-Sursa : High Power Plus PUFP405S 405 W
-CPU Cooler : Stock

2 răspunsuri:
| AleXu224 a răspuns:

Salut! la ce joc te referi daca vrei eu pot sa te ajut la counter si minecraf la altele nu pot

| BogdanOancea22 a răspuns:

De unde ai luat jocurile leai cumparat sau leai descarcat pe gratis?