| Crypto09 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Stiti cumva de ce mi se opreste PC-ul cand intru intr-un joc de pe Steam? Am incercat sa reinstalez Windows-ul si sa reinstalez jocurile respective, dar tot mi se stinge. Am un PC destul de decent cu 8GB RAM DDR3, placa video NVIDIA GTX 670 Ti 4GB RAM, si procesor AMD Phenom(tm) II X4 960T 3.00 GHz. Cateva exemple de jocuri la care se mi opreste PC-ul: Left 4 Dead 2, Metro 2033 Redux, Borderlands 2, Skyrim etc.

1 răspuns:
| Wildrn a răspuns:

Verifica driverele de placa video. Asa mi s-a intamplat si mie. Nu cer neaparat funda happy Noroc!