| Jorah a întrebat:

Daca am procesorul si hardu etc de mai jos, este bun pentru jocuri?

Windows XP profesional
PROCESOR : pentium(R) 4
3.00 Ghz, 512 MB of Ram

Vreau sa stiu daca ma lasa pe jocurile care cer destula grafica gen : left for dead, fifa 2011, 2010, Assasin Credd`s, etccc.

FUNDA + VOT va roog big grinhappy[-o

Răspuns Câştigător
| Bunicul62 a răspuns:

Scirtiie rau din ram 512 M este putin merge si W impiedicat daca are si un antiv memorii pe www.okazii.ro le gasesti ieftinache dac este pe ddr 1, 2, 3 le scoti la 1/2 pret daca ai rdram/rimm nu te vad bine ca sunt perechi eu as baga memorie in el cit ma tin balamalele functie de placa de baza bagi un everest si gaseste el ce ai si dai serciuiala pe gogu dupa placa de baza sa vezi citi G suporta maxim. Placa video este integrata? sau? re baga memorie

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce nu postezi la categoria potrivita? Acolo intra useri care chiar se pricep.

| Maidanezul a răspuns:

Cum a spus si bunicu cu 512 moare compul mareste memoria

| ROB3RT89 a răspuns:

Pe fifa ar mai merge si singlecore(cum ai tu)restul sunt jocuri care cer core 2 duo si 2 gb rami! Jocurile specificate de tine o sa iti mearga scadat!