| Madalin2030 a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema pe fifa 23 incerc sa joc cu un prieten, l-am adaugat pe ea social, intru in joc in Ultimate Team dau la friendlies si dau sa-i dau invite si imi zice ca trebuie sa-l adaug, dar eu il am adaugat.
A mai patit cineva asa? Ce pot sa fac?
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa dea accept acel prieten, de aceea nu merge ca nu te-a acceptat! laughing

| Madalin2030 explică (pentru lpavel):

Eu cred ca dumneata nu ai citit intrebarea mea.Am spus clar ca il am in lista dar in joc nu mi arata sa-i dau invite.De curiozitate sti cu ce se mananca fifa?

| RomegheSebastian a răspuns:

Salut! Ai găsit cauza?