Întrebare recomandată | nimenisinimik a întrebat:

Am un cont de steam cu vreo 19 jocuri si as vrea sa il vand undeva la 40 de euro.Pe ce site as putea sa il vand astfel in cat sa nu imi iau teapa iar banii sa imi vina in paypal.

11 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Nu exista niciun site de genul. Numai sa vorbesti cu ala care vrea sa le cumpere si sa iti trimita bani in paypal. Dar e prea riscant.

| ggEz a răspuns:

Pui anunturi pe Amazon, eBay pe grupuri de Facebook, etc si nu dai contul pana cand nu face plata, foarte simplu.

| Otto2014 a răspuns:

Okazii.ro

| mius a răspuns:

Facebook

| Krish a răspuns:

Hello!
Steam nu permite vânzarea de conturi... contul tău o să primească ban

| Totenn a răspuns:

OLX happy

| xMcGabyx a răspuns:

Tocmai, eMAG, facebook. Poti face un mic anunt la aceste siteuri si sa prezinti jocurile cu imagini etc.' Si poate iti da mai mult depinde si de ce jocuri ai! Dar cam alea sunt siteurile cele mai populare sau Forumuri : gen Softpedia ( cel mai popular ). Funda?

| TheMiningSheep a răspuns:

Faci o forma de payment in paypall, si faci o pagina sau incarci un fisier txt si dupa ce face cumparatorul plata primeste automat datele big grin

| SmecherDeOradea a răspuns:

Knowyourmeme.com

| Anonymouse123456789 a răspuns:

Olx.ro

| Denyisssa a răspuns:

Nu exista...dar poti incerca alte site-uri de incredere, cu toate ca nu au conditiile cerute de tine