| anonim_4396 a întrebat:

Am un server metin2 PVM hostat si caut staff pentru server care ar putea si dona ...Deci trebuie sa poata ajunge in orasul negresti jud.vaslui. cine e interesat ma gasiti la id-ul:yo_floo81
|Multumesc!

4 răspunsuri:
| Antonies a răspuns:

Contacteaza.ma pe fb Kyop Boss sau messenger cs. loading1

| Brancardierii a răspuns:

As putea eu sa fac parte din staff, am experienta la metin de 5 ani si nu experienta gen mult si prost... iti pot raspunde la intrebari, as putea fi un helper al playerilor, la asta ma pricep. daca te int propunerea mea da-mi un raspuns si te contactez eu pe mess.
P.S - nu donez, doar te ajut sa intretii serverul ca si helper

| UngureanuFlorin a răspuns (pentru Brancardierii):

Sa zicem daca ai aduce si playeri ar fi perfect.

| Buleandra_Alex_1997 a răspuns:

Cum se numeste metinul?