| Iulica1997 a întrebat:

am vazut un hack de parola pentru metin2 pe net ( http://www.youtube.com/watch?v=kkNtLIugHmY&feature=relat ed ) si nuștiu deunde il pot descarca :(, daca stiti sa imi ziceti [-o

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

E vrajeala tu nu vezi?

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Daca chiar il vrei, ai link de download sub video in descriere.Off, doamne, mare ti-e gradina.Si multi sar gardul cu poarta deschisa.

| Iulica1997 explică (pentru UbexFlo):

Am vazut ma ca am site de downloadat hack ala dar nu stiu sa-l descarc, ala e side forum nustu ce naibi e! x_X