| CosminIonuț98 a întrebat:

Salut, am win xp sp3 si are licenta pe o luna cum pot sa o maresc am cautat multe coduri dar nu au functionat?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

PENTRU WINDOWS XP
Te duci in C /Windows /system32 si cauti fisierul
WgaLogon.dll pe care pur si simplu il redenumesti. exemplu: WgaLo123.dll
Si apoi cauti WgaTray.exe ->il redenumesti si pe el in WgaTray123.exe
Acum intra in C->Documents and Settings->All Users->Application Data->Windows Genuine Advantage si se da delete -il stergi -> Windows Genuine Advantage
Dai un restart si gata. Bafta!