| Nustiucinece a întrebat:

Salut, as vrea niste jocuri gen Tomb Raider, Dishonored, Prototype. Cu o poveste interesanta, mersi.

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Splinter Cell Blacklist, Sleeping Dogs, jocurile telltale.

5 răspunsuri:
| Danger30 a răspuns:

Cu povesti interente sunt Prince of Persia, Assassin's Creed, Mortal Kombat, dar nu prea cred ca stiu jocuri de genul asta... scuze ca nu ma incadrez in cerinte dar cred ca te-am ajutat...

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Danger30):

Soooo,mortal kombat are poveste mai nou...

| Cozmalau52 a răspuns:

Prince of Persia, Assasin's Creed, Brothers, The Walking Dead sezonul 1 si 2, The Witcher 3 cam atatea mi-au venit in cap acuma.

| Danger30 a răspuns (pentru TechGuyTpu):

Da, Mortal Kombat are poveste chiar la fiecare caracter in parte, el a zis poveste, nu Gameplay ca la GTA...

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Danger30):

I'm done...