| DoNotDisturbDND a întrebat:

As vrea sa convertez o masina din Need For Speed Most Wanted in una pentru GTA San Andreas. Dar cu ce program?
Puteti sa imi dati si niste tutoriale?
Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Uraniu a răspuns (pentru Kolors):

Se poate, dar foarte greu. Iti trebuie destule programe si experienta in fiecare. In primul rand iti trebuie 3D Ripper DX. Nu stiu cum se foloseste, stiu doar ca el extrage modelul 3D din jocuri. Dupa ii dai load la model intr-un program de editare 3D... Mai incolo n-am idee. E foarte complicat.