| copilnebun69 a întrebat:

As vrea sa fac schimb cu un baiat de telefoane. El are iphone 4s FAKE iar eu am un amarat de Samsung

Mam decis ca daca as face schimb cu el ar merge multe aplicatii cum ar fi : Temple Run, Subway Surf, Retrica? SPUNETI VA ROG DACA LA UN IPHONE 4S FAKE AR MERGE APLIICATILE ACESTEA.

FUNDA

3 răspunsuri:
| serau999 a răspuns:

Da merg, (daca as fi in corpul tau, iphone-ul 4s FAKE ar fi deja al meu).
Fa schimbul!

| KEric a răspuns:

Problema cu iphone-ul este ca pe el ai android nu ios, garantie 0, dar aplicatiile mentionate de tine si multe altele merg, dar o sa prinzi lag pe ele cu timpul.

| copilnebun69 explică:

A si am uitat sa va mai spun. Este spart si pa fata si pe spate. Se mai merita?