| CosminKery a întrebat:

As vrea sa joc metin2 apocalypse. Si cand deschid 'metin2apocalypse 1.6.rar' se dezarhiveaza, imi apare autopachetul si imi apare urmatoate chestie : 'Programul nu a putut fi executat corect, Code=2 msg = The system cannot find the file specifid; runPach = C/docume ~ @@@@/locals~ Temo/Rar$ Exa0.480/Metin2Apocalypse1.6/metin2client.bin'. Ce sa fac? Va rog frumos. Dau funda.

7 răspunsuri:
| marik99 a răspuns:

Incearca sa dai Run as Current user si debifezi casuta accea cu Protect my comptuer..., daca nu incearca sa bifezi The following user si apesi ok. Poate fi o solutie, nu stiu daca va functiona :-s. Merita sa incerci.

| CosminKery explică (pentru marik99):

Unde la gasesc?

| CosminKery explică (pentru marik99):

Unde le gasesc?

| CosminKery explică (pentru marik99):

Unde gasesc Run as Current user?

| CosminKery explică (pentru marik99):

Da am gasit...Acum imi apare cererea pentru download nu aputut fi deschisa (URL/metin2apocalypse.confing.xml ErrorCode 12029) Configuratia nu a putut fi deschisa din memorie.

| Viorel_Andrei_1980 a răspuns:

Incearca sa mai dai odata pe autopatch sau dai run as administrator(executare ca administrator)

| alexxis0712 a răspuns:

Intrii in fisier si stergi extend.bat si apoi dai refresh