| sTiCookie a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi spuneti ceva server metin no hamachi roman/englez cu lvl in fata numeleui, nu vreau sa fie din alea cu 70% contra war sau din astea sa fie ceva de genu ro ( cu bonusuri si stiu eu mai ce ) si sa gasesti ceti trebuie la shop + rate calumea. cam 80lvl in max 1ora si catva

1 răspuns:
| William a răspuns:

Joaca metin2DR. Este aproape identic cu ro, singurele diferente sunt ca faci banii mai rapid, si ai cateva iteme +9 in magazin si cumperi mantii, si alte iteme cere le iei cu MD pe ro. Dar la lv este aproape la fel de greu. Lv maxim este 99, max pv este 2k, nu are bonus de 6-7, dar are marmura binecuvantatoare ( o primesti la o misiune la lv 30), Gm sunt cativa, dar ca si pe ro intra 5 minute pe zi, eventuri sunt in fiecare zi aproape. Problema este cu SS-urile pe care nu le poti cumpara de la magazin, ele cad ca si pe ro. http://www.metin2-dr.com/index.php?s=thegame