| sTiCookie a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi spuneti ceva server metin no hamachi roman/englez cu lvl in fata numeleui, nu vreau sa fie din alea cu 70% contra war sau din astea sa fie ceva de genu ro ( cu bonusuri si stiu eu mai ce ) si sa gasesti ceti trebuie la shop + rate calumea. cam 80lvl in max 1ora si catva.Si sa nu se bazeze pe donatii tot... nu-mi ziceti gx si hammer, vreau ceva de genu METIN2 EARTH! CEVA DE GENU ASTA DA CU RATE MAI MARI big grin va rog FUNDA VOT CE VRETI

Răspuns Câştigător
| BlackRos3_7601 a răspuns:

Mt2 Lunaris
mt2 Tdl
mt2 ValMondial
mt2 Fun
mt2 United
mt2 Arena
mt2 Speed
mt2 Supreme
Incearca uh care iti place. Succes

3 răspunsuri:
| Daian123 a răspuns:

Mt 2 Dark mt 2 epical mt2 lunaris mt 2 mania mt2 lunaris mt2 speed mt2 united mt2 candylongju mt 2 fun mt2 tim si mt 2 arena. Mie aproape toate m-au placut dar m-a impresionat mania epical dark tim si candy. funda

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Metin2 galaxy se deschide doar pe seara dar e smcher e pvp

| dianaaaaax a răspuns:

Metin2osiris.:X:X