| VladutPredus a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca site-ul acesta este de incredere : http://www.pchouse.ro/, vreau sa cumpar un calculator si nu stiu daca este de incredere sau nu, Mersi!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

E printre cea mai mare firma ce vinde pc-uri refurbished pe piata romaneasca, au aproape 20 ani de cand sunt pe piata deci par destul de seriosi.

Din ce am "gugalit" au destule review-uri pozitive si sunt destul de recomandati in piata de produse refurbished.

1 răspuns: