| cristi123qwe a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar un telefon Samsung nou si vreau sa stiu daca site-ul samsungmobilestore.ro este de incredere. Daca nu prea este de incredere de pe ce site ar trebui sa imi cumpar un telefon?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EMag. Din experienta iti spun ca e site de incredere iar produsele comandate de la ei mi-au venit mereu in stare buna.
Mai poti cumpara si de pe flip.ro. Au telefoane second-hand dar verificate tehnic si in stare buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emag,ai si posibilitatea sa extinzi garantia, chiar si preturi acceptabile.

| literallythesamebruh a răspuns:

EMag,Quickmobile,CEL etc. Cam toate sunt de încredere atâta timp cât ești precaut la ce date ți se cer. Cu EMag îți poți spune că nu vei da greș.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Da, este site-ul oficial.
Poti cumpara si de la eMag sau Altex.
Evita CEL.ro sau QuickMobile, sunt niste tepari ordinari, daca vei avea nevoie de garantie sau de returnarea produsului ai toate sansele sa ai probleme mari cu ei.